Mineraalne kosmeetika

GLOMINERALS MEIGISARI

GloMinerals on ainulaadne meigisari, mis on loodud nahahooldusspetsialistidele ja nende klientidele ning on kliiniliselt tunnustatud ja kiidetud mitmete meigikunstnike ja nahaarstide poolt. Tooted on rikastatud tugevatoimeliste antioksüdantidega, A,C,E vitamiinide ja rohelise tee ekstrakti seguga. Nii kaitseb ja toidab meik nahka vajalike vitamiinide ja mineraalidega, samal ajal pakkudes ka kaunist jumestust. Kõik tooted omavad tõhusat UV kaitset ja tugevatoimelist antioksüdantide segu, mis aitavad võidelda vabade radikaalide vastu.

GloMinerals toodetes kasutatavad mineraalid on läbinud kolmekordse jahvatuse ja on seetõttu ülipeene koostisega, jättes ühtlase ja loomuliku jume. Seetõttu jätkub toodet pikaks ajaks, sest piisab vaid vähesest kogusest pealekandmisest, et meik oleks veatu ja kaunis.
Toodetele ei ole mahu suurendamiseks lisatud talki, mistõttu ei kuivata tooted nahka ega ummista poore. lastel nahal samal ajal hingata. Oma tervislikkuse tõttu on Glominerals tooted leidnud ülemaailmse heakskiidu dermatoloogide, ilukirurgide ja teiste nahahooldusprofessionaalide poolt.

GloMinerals parabeeni- ja talgivabad tooted sobivad ideaalselt kõigile igapäevaseks kasutuseks, pakkudes hooajalisi uudistooteid ning olles samal ajal innovatiivsete trenditoodete üllatajaks, luues sellega endale ka selliste klientide poolehoiu, kellel on kosmeetika osas kõrgemad ja teadlikumad nõudmised.

GloMinerals mineraalkosmeetika pärjati ilutoodete valdkonnas väärika Anne & Stiili Aasta Ilulemmik 2014 tiitliga.

Tee oma nahale pai koos GloMineralsiga!